W te wakacje wraz z NZS UW zorganizowaliśmy cykl warsztatów o tytule „Nie zmarnuj kolejnych wakacji- W czym jesteś dobry, a jeszcze o tym nie wiesz”. 4 spotkania, które pomogły uczestnikom odnaleźć swoje mocne strony i pokazały jak je wykorzystać.

Była to niesamowita mieszanka teorii i praktyki. Uczestnicy poznali niesamowite narzędzia, dzięki którym mogą odmienić swoje życie i znaleźć coś co ich napędza. Jednak sama znajomość narzędzi nie znaczy, że umiesz je wykorzystać, dlatego pokazaliśmy też jak z nich korzystać w formie warsztatów, pracy grupowej, a także indywidualnej.

W swoich działaniach mocno skupiliśmy się na wystąpieniach publicznych jako formie budowania pewności siebie, walki ze stresem, odnajdywania motywacji, a także działania w niekomfortowych warunkach i sytuacjach. Chcieliśmy by uczestnicy warsztatów odnaleźli w sobie coś co sprawia im radość, a na co nigdy sobie nie pozwolili z powodu strachu i barku pewności siebie. Chcieliśmy pokazać im w czym są dobrzy, a jeszcze o tym nie wiedzą. Mamy nadzieję, że 59 osób skorzysta z naszego doświadczenia i wskazówek i zacznie korzystać z życia w pełni.